Միակ միջոցը, որ օգնեց ինձ նիհարել, այն էլ 14 կիլոգրամ
Մեկ բաժակ կեֆիրին ավելացրեք կես ճաշի գդալ դարչին, նույնքան կոճապղպեղ և մի պտղունց կարմիր պղպեղ (0,1-2,5 յուղայնություն): Խառնել բոլոր բաղադրիչները։ Խորհուրդ է տրվում խմել առավոտյան և քնելուց առաջ։ Մեկ ամսվա կանոնավոր օգտագործումը կօգնի ձեզ ազատվել 3-4 կգ քաշից։
Այն արագացնում է նյութափոխանակությունը և օրգանիզմից հեռացնում ավելորդ մթերքները։
Հատկապես խորհուրդ է տրվում ծանր սնունդ ուտելուց հետո:
Դարչինը հիանալի մաքրում է օրգանիզմը տոքսիններից և թափոններից, ինչպես նաև բարենպաստ ազդեցություն է ունենում աղեստամոքսային տրակտի և երիկամների աշխատանքի վրա։ Ուստի կեֆիրի հետ համատեղ հրաշալի արդյունք է ստացվում։
Այս կեֆիրը կարող է օգնել բուժել աղիքները, բարելավել իմունային ֆունկցիան և կանխել քաղցկեղը
Կոկոսի կեֆիրը հիմնականում ֆերմենտացված կոկոսի ջուր է: Սա աներևակայելի հարուստ պրոբիոտիկ ըմպելիք է, որը նաև պարունակում է իսկապես մեծ քանակությամբ վիտամիններ, հանքանյութեր և էլեկտրոլիտներ: Կոկոսի ջրի վիտամին-հանքային պարունակությունը ներառում է բետա-կարոտին, ռիբոֆլավին, թիամին, նիացին, պանտոտենաթթու, ֆոլաթթու և A, B6, C, E և K վիտամիններ:
Ամենակարևորը, և ինչու է այն համարվում ավելի լավ, քան սովորական կեֆիրը, այն է, որ այն չի պարունակում վատ նյութեր, որոնք պարբերաբար հայտնաբերվում են կաթնամթերքում: Դա պարզապես նշանակում է, որ ձեր օրգանիզմը ավելի լավ կմշակի այս պրոբիոտիկ օգուտները: Կոկոսի կեֆիրը համարվում է ամենաառողջ պրոբիոտիկ ըմպելիքը, քանի որ այն շատ ավելի ուժեղ է ազդում մարսողական համակարգի վրա, քան ցանկացած կաթնային պրոբիոտիկ մթերք, ինչպիսին է մածունը:
Ինչպես գիտենք, կաթնաթթունն առաջացնում է թթու, և քչերն են դիմանում դրան։ Բացի այդ, կոկոսի ջրի հիմնական հանքանյութերը կամ էլեկտրոլիտները նույնն են, ինչ մարդու արյան մեջ: