Սա լավագույն բնական միջոցն է ՝ լյարդը մաքրելու և որովայնի ճարպերն այրելու համար
Այս ըմպելիքները կօգնեն մաքրել ձեր լյարդը և բարելավել նրա գործառույթները:
Լյարդը պատասխանատու է արյունից տոքսինները հեռացնելու համար, ուստի, երբ նրա գործառույթը ճիշտ չի կատարվում, մենք կարող ենք տառապել հազարավոր խնդիրներից, որոնք առաջանում են թունավոր միացությունների և թափոնների կուտակումից։ Բացի այդ, մենք կարող ենք տառապել ճարպակալմամբ, հեպատիտով և ցիռոզով։
Այս դեպքերում մենք պետք է հաշվի առնենք այն թերապիաները, որոնք բարելավում և հեշտացնում են գործընթացը, որոնք մենք կքննարկենք ստորև.
2. Կոճապղպեղով և կիտրոնով ջուր. Կտրեք մի կտոր կոճապղպեղը և օգտագործեք կես կիտրոն, եռացրեք ջուրը և ավելացրեք երկու բաղադրիչները, եռացրեք հինգ րոպե և թողեք սառչի: Այս դեղամիջոցից դուք պետք է խմեք մեկ բաժակ ամեն երեկո երկու շաբաթվ շարունակ։
3. Վարսակի ալյուր. Մեկ բաժակ վարսակի ալյուրը թրմեք յոթ ժամ, այնուհետև քամեք և խառնեք բլենդերի մեջ մեկ ճաշի գդալ դարչինով և մեկ բաժակ ջրով: Ամեն երեկո խմեք այս տաք պատրաստուկը։ Վարսակի ալյուրը կբարելավի ձեր մարսողական համակարգի բոլոր գործընթացները։