Սխտորը լցրեք բանկայով ջրի մեջ և օգտագործեք․ Այդպես կազատվեք բազմաթիվ հիվանդություններից
Ես կիսվեցի այս բաղադրատոմսով շատերի հետ և որոշեցի գրել համացանցում. թող ավելի շատ մարդիկ իմանան մի պարզ դեղամիջոցի մասին, որն ավելի լավ է բուժում, քան դեղատներից թանկարժեք դեղերը:
Ահա դեղատոմսը.
Լցնել հավանգի մեջ կամ մանրացնել 50 պճեղ սխտորը` մամլիչով: Սխտորին լցնել մի բաժակ եռացրած սառը ջուր և դնել տաք տեղում 3 օր։ Ես ծածկում եմ մաքուր շորով և վերջ։ Այնուհետև դեղը քամեք կտորի միջով։
Տապակը դեն նետեք։ Ինֆուզիոն դնել սառնարանում։ Խմեք ինֆուզիոն 8-10 կաթիլ՝ օրը 3 անգամ լուծելով մեկ թեյի գդալ սառը ջրի մեջ։
Ինչի դեպքում է օգնում սխտորի թուրմը՝ աթերոսկլերոզի, սրտանոթային համակարգի հիվանդություններ, սրտամկանի ինֆարկտի կանխարգելում, օրգանիզմի մաքրում ճարպից, նյութափոխանակության բարելավում, տեսողության վերականգնում, աթերոսկլերոզի զարգացման կանխարգելում, օրգանիզմի երիտասարդացում:
Բուժման կուրսը կարող եք կրկնել 5 տարի հետո։ Դուք չեք կարող ընդունել այս միջոցը ստամոքսի և տասներկումատնյա աղիքի խոցի, բարձր թթվայնությամբ գաստրիտի դեպքում։